Gaziosmanpaşa BEKO Klima Servisi

Bağlarbaşı, Fevzi Çakmak, Barbaros Hayrettin Paşa, 500 Evler, Hürriyet, Karadeniz, Karayolları, Karlıtepe, Kâzım Karabekir, Eski Edirne Asfaltı, Merkez, Mevlana, Pazariçi, Sarıgöl, Yenidoğan, Yenimahalle, Yıldıztabya, Şemsipaşa mahallesi olmak üzere hizmetinizdeyiz.

BEKO Klima Servisi

gop tamirci

Split Klima - Duvar Tipi - Salon Tipi - Tavan Tipi - Yer Tipi - Asma Tavan Tipleri - Kanallı Tipler - Mobil Tip Klimalarınıza; Klima Tamir, Bakım ve Klima Montaj Servisi'nde Garantili Hizmet Sunmaktayız.

BEKO Klima Tamircisi

gop

Klimalarınız hakkındaki sorunlarınız için dilerseniz bizimle iletişime geçebilir. Müşteri hizmetlerimiz günün her saati sizlerin hizmetinde...

BEKO Gezici Servis

beko servis telefonu

0532 706 99 51


beko servis telefon 0212 564 51 10

KLİMA BEKO TEKNİK SERVİS

BEKO Klima Servisi, Tamiri, Beko Teknik Servis, Klima Bakımı, 1 yıl Yedek Parça Garantili Servis

klima montaj servis

Beko Klima Servisi olarak tüm klima problemlerinizi çözmekte olan firmamız sizlere her zaman en hızlı ve doğru servis hizmetlerini vermeyi amaçlamaktadır. Üstelik sadece arıza onarım hizmetleri için değil, periyodik olarak yapılması gereken bakımları için de teknik desteğimizden faydalanabilirsiz.

BEKO KLİMA MODELLERİ
Split Tipi Klima, BKE 5000 THS, 5715 D, 5815 D, 7655 D, 7705 D, 7805 D, 8510 D, 8610 D, 8650 D, 8700 D, 8800 D, 107410, 109410, 112410, 209410, 212410, 309410, 312410, 318410, 323410, 412410, 418410, 425410, 512410, 518410, 525410, Salon Tipi Klima, 9365 D, 9305 DA
Kaset Tipi Klima, CAS 13304 DA

Gazi osman paşa Beko Servis

Klimanızın size yaşattığı sorunlar nedeniyle konforunuzun bozulmaması için öncelikle telefonla iletişime geçtiğinizde firmamızın sizlere sunmuş olduğu telefon desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönlendirmelere rağmen sorununuz çözülmüyorsa bu durumda sürekli olarak teknolojiyi takip eden ve yaptığı işlerde bunu uygulayan alanında uzman teknik ekiplerimizin yerinde müdahalelerinden yararlanmak olacaktır. Elemanlarımız size cihazınızın sorununu çözme konusunda öncelikle yerinde hizmet verecek, bu yeterli olmadığında ise klimalarınızı servisimize getirerek sorunun en kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

GOP Beko Servis

Pek çok kişi özellikle parça değişimi gereken durumlarda cihazlarındaki parçaların orijinal olmayan parçalarla değiştirilmesinden dolayı kısa sürede aynı sorunlarla tekrar karşılaşmak zorunda kalmaktadır. Bu durum cihazların orijinalliğinin bozulması sebebiyle de size sorun yaratabilmektedir.

Gaziosmanpaşa Klima Servis

Beko Klima Servisi olarak sektöründe adını kanıtlamış ve akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başarmış olan firmamız ve alanında uzman personelimiz sayesinde klimalarınızla ilgili yaşadığınız sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulması mümkündür. Böylece klimalarınız yaz sıcağından ve kış soğuğundan korunmanızı sağlayarak ortamınızı daha konforlu yerler haline getirebilecektir.

Arçelik Klima Servisi

arçelik klima servisi

Arçelik Lütfi Doruk ve Vehbi Koç tarafından 1955'te Sütlüce mahallesinde kurulmuştur. İlk çamaşır makinasını 1959'da üreterek Beyaz eşya sektörüne ilk adımları atmış, ilk buzdolabını ise 1960 yılında üretilmiştir. 1968 'te Çayırova tesislerine taşınmış, 1970'li ve 80'li yıllarda ürün yelpazesi genişletlerek Eskişehir Buzdolabı 1975, İzmir Elektrikli Süpürge 1979 yılında, Ankara Bulaşık Makinesi işletmesi ise 1993 yılında faaliyete geçirilmiştir.

ARÇELİK HİZMETLERİ; Beyaz eşya, Elektronik, Teknoloji.
ARÇELİK SAHİP OLDUĞU MARKALAR; Beko, Arctic, Blomberg, Altus, Grundig, Flavel, Elektrabregenz, Leisure, Arstil Mobilya.

ARÇELİK TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ;
Arçelik Buzdolabı, arçelik klima çalışmıyor, Arçelik klima, Arçelik Çamaşır Makinesi, Arçelik Kurutma Makine, arçelik buzdolabı çalışmıyor, Arçelik Bulaşık Makinesi.

Beko Teknik Servisi

1950'li yıllarda, Koç Holding'in kurucusu Vehbi Koç, Bejerano ile ortaklık kurarak, 1954 te kurulan şirketin ismini, Bejerano'nun ve Koç'un ilk iki harflerinin birleştirilmesiyle Beko olarak tescil edildi. O yıllarda, General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı doğunca, konserve şirketinin ismi Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Böylece, Anadolu'da ilk kez bayilik sistemi kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini de bu sistemle tüketicinin evine kadar ulaştırdı. Beko Ticaret, 1977 yılnda Arçelik distribütörlük haklarını Atılım'a devrederek, 1983 yılından itibaren Beko markası adı altında Türkiye'de beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. 2000 yılında ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu'nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi.

BEKO TEKNİK SERVİSİ HİZMETLERİMİZ;
Buzdolabı, beko klima çalışmıyor, Çamaşır Makineleri, Hava perdesi, Beko Çamaşır Makinesi, Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Arçelik buzdolabı çalışmıyor, Bulaşık Makinesi, Kombi, Doğalgaz sobası.

BEKO Klima Servis

Havaların ısınması ile birlikte özellikle Beko Klima Servisi ihtiyaçlarının arttığı görülmektedir. İnsanların en büyük şikâyetleri ise klimalarının yeterince soğutmaması durumundan kaynaklanmaktadır. Aynı durum kış aylarında da cihazların yeterince ısıtmamasından dolayı da şikâyetlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu durumda yapılması gereken şey klima şikâyetlerinizde; teknik servis alanında uzman kişilerden oluşan özel teknik servis ekiplerimizden destek almaktır.

klima çalışmıyor, klima kumandası çalışmıyor, klima fanı çalışmıyor, dış ünite çalışmıyor, klima buzlanma sorunu, ısıtması çalışmıyor, klima defrost sorunu, fan çalışmıyor, klima gaz sorunu, ısıtmada çalışmıyor, kumanda çalışmıyor, sıcak modda çalışmıyor, klima motoru çalışmıyor, klima çalışmıyorsa, iç ünite çalışmıyor, sıcakta çalışmıyor, soğuk havada çalışmıyor, klimanın sıcağı çalışmıyor, voltaj sorunu, vb. gibi sorunlarda.

Klima açıldığında hemen çalışmıyor ise; tekrar çalışma esnasında motora binen gaz basıncı aşırı yükü azaltmak için klima kapandıktan hemen sonra açılınca veya çalışma modu (ayarı) uzaktan kumandadan değiştirilince kompresörü koruma amacı ile cihazınızı üç dakika boyunca çalıştırmaz.

Klima Teknik Servis

Klimalarınızın bakımlarını yaptırmadığınız zaman aradığınız konforda bir verim alabilmeniz mümkün olmayacaktır. Özellikle klimanızın temizlenmesi konusunda mutlaka destek almanız gerekir. Çünkü zamanla klimanız havada bulunan toz parçacıklarından dolayı tıkanarak eskisi gibi ısıtmamaya ya da soğutmamaya başlayacaktır. Bu durum daha da ileri giderek cihazınızın parçalarının bozulmasına ve sizi parça değişimi ve arıza onarımı gibi durumlar nedeniyle daha büyük masraflar yapmaya zorlayabilmektedir.